Rubriky
TOPlist
TOPlist
Proč forum? Pořád jsme přemýšleli, kam dát spoustu odkazů a zajímavostí, kterými se internet jen hemží. A přitom to oddělit od našich cest a zážitků, ale zase tak, aby to nezapadlo. Napadlo nás vytvořit fórum, aby bylo vše pohromadě a mohl by přispět každý. Přispívat může opravdu každý a není třeba registrace. TO JSME SI MYSLELI, ale bohužel. Pokud zůstalo forum nezabezpečené (tj. bylo možné přispívat bez registrace), tak forum našli spamovací roboti, kteří jednoduchou ochranu překonali. Takže jsme museli přistoupit k registraci. Pokud budete chtít něčím přispět a nebudete se chtít registrovat, použijte některou z možností v sekci NAPIŠTE NÁM. Díky

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Krušnohorská bílá stopa
admin
Administrátor
Příspěvků: 216
Permalink
Příspěvek Krušnohorská bílá stopa
dne: January 18, 2013, 16:29
Citovat

„Krušnohorská bílá stopa" je unikátní projekt, který u nás nikde jinde nenajdete. Provozovatelé pěti lyžařských středisek na Ústecku se domluvili a vzájemně propojili běžkařské stopy, o které se přes zimu starají a udržují je.

Kromě úpravy stop musí jednotlivé areály každoročně před zimní sezónou prořezat například přerostlé větve, vyčistit tratě a zajistit značení, aby běžkaři nezabloudili. Na trať totiž v jednotlivých střediscích navazují i místní okruhy.

Více najdete na
http://www.rozhlas.cz/sever/expres/_zprava/krusnohorska-bila-stopa--1163700

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.028 vteřin.

 

Slideshow