Rubriky
TOPlist
TOPlist
Proč forum? Pořád jsme přemýšleli, kam dát spoustu odkazů a zajímavostí, kterými se internet jen hemží. A přitom to oddělit od našich cest a zážitků, ale zase tak, aby to nezapadlo. Napadlo nás vytvořit fórum, aby bylo vše pohromadě a mohl by přispět každý. Přispívat může opravdu každý a není třeba registrace. TO JSME SI MYSLELI, ale bohužel. Pokud zůstalo forum nezabezpečené (tj. bylo možné přispívat bez registrace), tak forum našli spamovací roboti, kteří jednoduchou ochranu překonali. Takže jsme museli přistoupit k registraci. Pokud budete chtít něčím přispět a nebudete se chtít registrovat, použijte některou z možností v sekci NAPIŠTE NÁM. Díky

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Multiplatformní aplikace Slovník do kapsy
admin
Administrátor
Příspěvků: 216
Permalink
Příspěvek Multiplatformní aplikace Slovník do kapsy
dne: January 22, 2014, 16:48
Citovat

Offline překladačů pro mobilní zařízení najdete spousta, Slovník do kapsy však patří mezi ty nejlepší. Hlavní výhodou jsou vysoce kvalitní podklady zajišťující správnost překladu a nechybí ani mluvená výslovnost či různé fráze.
Aplikace je dostupná pro Android, iOS a Windows Phone. My jsme otestovali verzi pro první jmenovaný systém, nicméně funkcionalita je stejná i na dalších platformách. Celkem máte k dispozici pět slovníků – anglický, německý, francouzský, španělský a ruský.

Více, včetně odkazů na stáhnutí, najdete na:
http://smartmania.cz/clanky/recenze-multiplatformni-aplikace-slovnik-do-kapsy-nejlepsi-offline-slovnik-6786

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.031 vteřin.

 

Slideshow