Rubriky
TOPlist
TOPlist

Svatá Hora U Příbrami a Orlická přehrada

Po měsíčním marodění jsme byli rozhodnuti vyjet. Nejlépe na lyže a do skiareálu Bubákov. Člověk míní. V pátek mi zase vylétla teplota. Rozhodli jsme se počkat do sobotního rána. A dobře jsme udělali.  Hned ráno volali, že je problém (pracovní) v Příbrami. Tak padlo rychlé rozhodnutí. Bylo mi lépe, hory počkají, pracovní povinnosti spojíme s výletem. A vyjeli jsme směr Příbram. Tam jsem se, mezitím co Karel pracoval,   prošla se Sorbonem na Svaté Hoře. Krásné poutní místo.  A pak jsme vyrazili na Orlík, kde jsme měli od kamarádů tip na stání přímo u vody.  Naprosto nás pohltila atmosféra zimního Orlíku, slunečného počasí, ticha a klidu. Sorbon se samozřejmě koupal a vyváděl ve vodě oba dva dny. My si dalí nedělní ranní kafe na sluníčku u vody. Vůbec nám nepřipadlo, že je teprve 2. února a vlastně zima. Spíš jsme měli pocit brzkého podzimu.  Byla to krása. Později jsme přejeli na druhou stranu zátoky, kde jsme chtěli překvapit kamaráda, který zde má hausbot a často sem jezdí i v zimě. To se nepovedlo,  neb na hausbotu nebyl, ale udělali jsme i  tak další procházku v krásném počasí.  A pak už se jen pomalu courali domů. 

No a abychom se pochlubili……vyzkoušeli jsme temponat, který Karel namontoval, nový střídač a pár dalších drobností a vše fungovalo k naší spokojenosti. Ted nás čeká dodělat solární panel, namontovat schůdek, přidat baterku,  dát měchy a bude to vše (nevěřím mu ….bude kutit dál)  :)   Prý do konce února vše bude. 

2 Responses to “Svatá Hora U Příbrami a Orlická přehrada”

  • RadekH:

    Hezký tip na výlet. My zase byli na nádraží v Nové Bystřici. JHMD tam má super apartmány. Dnes jsme se vrátili a maximálně spokojení. Jeli jsme několikrát kolem Osiky a vzpomněli na víkend s Váma. Už ať je jaro, něco domluvíme.

    • admin:

      O jaru mi ani nemluv :) Jak já se na něj těším. A určitě něco domluvíme….už je to ostuda, jak dlouho jsme se neviděli.

Leave a Reply

 

Slideshow